• Ürünler

GÖLGELENDİRME FİLELERİ

  • 40% Gölgelik File
    Gölgelendirme fileleri raşel dokuma makinelerinde dokunan yüksek yoğunluklu polietilen'den üretilen ürünlerdir. 40% Gölgelendirme dereceli gölgelik fileler genellikle fidanların gölgelendirilmesinde kullanılırlar. Gölgelendirme filesinin 4 metre ile 8 metre arasında genişlikte imalatı yapılır ve standart çalışan renk koyu yeşildir. Topların uzunluğu standart 100metredir. İstanbul içi ücretsiz sevkiyatımız vardır.
  • %70 Gölgelik File
    Gölgelendirme fileleri raşel dokuma makinelerinde dokunan yüksek yoğunluklu polietilen'den üretilen ürünlerdir. 70% Gölgelendirme dereceli gölgelik fileler genellikle inşaat koru tülü olarak geçerler ve şantiyelerin kapatılmasında kullanılırlar. İnşaat tülünün standart genişliği 4 metredir ve top uzunluğu 100metredir. Açık yeşil ve koyu yeşik stoklarımızda her zaman mevcuttur. İstanbul içi ücretsiz sevkiyatımız vardır.
  • %95 Gölgelik File
    Gölgelendirme fileleri raşel dokuma makinelerinde dokunan yüksek yoğunluklu polietilen'den üretilen ürünlerdir. 95% Gölgelendirme dereceli gölgelik fileler genellikle inşaat koru tülü olarak geçerler ve şantiyelerin kapatılmasında kullanılırlar. İnşaat tülünün standart genişliği 4 metredir ve top uzunluğu 100metredir. Açık yeşil,koyu yeşil ve krem rengi stoklarımızda her zaman mevcuttur. İstanbul içi ücretsiz sevkiyatımız vardır.
Yukarı