• Hakkımızda

Hakkımızda

Jüt Çuval Hakkımızda

Jüt Çuval İp San. Tic. A.Ş.

1990 yılından beri polipropilen çuval konusunda faaliyet gösteren firmamız sektörün en önde gelen saygın kuruluşlarındandır. Kurulduğu ilk günden beri müşteri memnuniyetini ilk sırada tutman firmamız gerek iç piyasada gerek batı Avrupa pazarında önemli bir yer edinmiştir. Gelişen teknolojileri takip ederek, ürün gamını sürekli olarak genişleten firmamız polipropilen ve yüksek yoğunluklu polietilen dokumada sektör liderleri arasında yer almaktadır.

Türkiye'nin neredeyse her ilinde bir pazara sahip olan firmamız, Avrupa pazarında da önemli bir yere sahiptir. Almanya, İsviçre, Fransa, İtalya gibi kaliteyi ve servisi önde tutan ülkelere ihracat yaparak ülke ekonomimize katkı sağlamaktayız.

Uzman Kadro

Gelişmeleri yakından izleyerek hızlı kararlar alıp değişime yön vermeye çalışan 50'ye yakın deneyimli çalışanımız müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayabilmek için çalışmaktadır

Misyonumuz

Kaliteli ürünleriyle piyasadaki ürün kalite çıtasını yükseltmek, müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak sektördeki hizmet anlayışını geliştirmek.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarlarda kaliteli ürün anlayışı ve hızlı hizmet prensibiyle sektör lideri haline gelmek

Yukarı