• Ürünler

KANAVİÇE JÜT ÜRÜNLER

 • Jüt Fındık Çuvalı
  Fındık sektöründe yoğunda kullanılan bu çuvalların stoklarımızda her daim mevcuttur. 50kg'lik ya da 80kg'lik olarak iki farklı boyu genelde tercih edilmektedir. Food Grade sertifikalı çuvallarımız gıda yönetmeliğine uygundur ve dilenirse sertifika ibraz edilebilir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat için bizimle temas edebilirsiniz.
 • Kanaviçe - Jüt Çuval
  10 oz ya da 7 oz kanaviçe kumaşlar dilediğiniz ölçülerde dikilir çuval haline getirilir. Müşterinin istediğine bağlı olarak baskı 3 renge kadar baskı yapılır. Kanaviçe kumaşlar 100% doğal olduğundan organik tarımda yaygınca tercih edilir.
 • Telis Bezi
  Firmamız telis bezinin ithalatını kendi bünyesinde yapmaktadır. İthal olan telis bezi kumaşı bir çok sektörde yaygın olarak kullanılırlar. En çok kullanıdığı sektör inşaat sektörüdür. Yeni dökülmüş betonun kürlenmesinde kullanılan bu malzeme su tutarak betonun güneşten zarar görmesini engeller. Firmamızda her zaman yüklü stok tutulmaktadır. Türkiye'nin her yerine dilediğiniz kadar telis bezini aynı gün sevk edebiliriz. Telis bezimizin kumaş eni: 101cm'dir Bir balya: 1829 metredir.
 • 10oz Kanaviçe - Jüt Kumaş
  Kanaviçe kumaş ya da Jüt kumaş olarak adlandırılan bu kumaşlar Hindistan ya Bangladeş'te yetişen jüt bitkisinin dokunmasıyla elde edilir. Tamamen doğaldır. Firmamız kanaviçe kumaş ithalatını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. 10oz kanaviçe kumaşlar stoklarımızda her zaman mevcuttur. Bu kumaş tekstil sektöründe oldukça yaygın kullanılırlar. Aynı zamanda 10oz kanaviçe kumaşlar istenilen ölçülerde dikilerek çuval imal edilir. Kullanım amacı son derece yaygın olan bu kumaşların stoku her zaman Istanbul depomuzda mevcuttur. Perakende satışımız yoktur.
 • Rootball Örtüsü
  Rootball örtüsü ya da rootball jüt kumaş bitkilerin köklerini sarmakta kullanılır. Fidecilikte yüksek miktarda kullanılan bu kumaş 100% doğan olduğundan bir süre sonra toprakta kendi kendie çözünür. Rootball jüt ya da söküm bezi olarak da adlandırılır.
 • 7oz Kanaviçe -Jüt Kumaş
  Kanaviçe kumaş ya da Jüt kumaş olarak adlandırılan bu kumaşlar Hindistan ya Bangladeş'te yetişen jüt bitkisinin dokunmasıyla elde edilir. Tamamen doğaldır. Firmamız kanaviçe kumaş ithalatını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. 7oz kanaviçe kumaşlar stoklarımızda her zaman mevcuttur. Bu kumaş genellikle inşaat sektöründe kullanılır. Perakende satışımız yoktur.
 • Jüt toprak tutucu - Erozyon önleyici file
  100% Doğal olan jüt fileler erozyon riski olan yamaçlarda toprağın kaymamasını sağlarlar. Aşırı rüzgar alan ya da yağmur alan yamaçlarda toprak kayması riski vardır. Jüt erozyon önleyici filelerin uygulanması sayesinde toprak tutularak bu risk azaltılır. Üzerine tohumlama yapılarak bitkilerin köklenmesine kadar geçen sürede toprak erozyonunu önlemek amacıyla kullanılır. Doğal liflerden yapıldığından toprakta kendi kendine çözülür. Jüt toprak tutucu 500g/m2 olmaktadır ve filenin standart genişliği 122cm'dir.
 • Dekoratif Jüt Kumaş
  Dekoratif jüt kumaşlar genellikle promosyon sektöründe farklı amaçlarla kullanılmaktadırlar. Ev tekstilinde yaygınca kullanılan bu kumaşlar, promosyon amaçlı yapılan kese, çanta, taşıma torbaları imalatında da kullanılırlar. Dilenirse çanta sektörü için üstüne polietilen laminasyon yapılabilir. Dokuma tipi ve kumaş dokusu olarak piyasadaki standart jüt kumaşlardan oldukça farklıdırlar. Üst kalite bu jüt kumaşların eni 130cm'dir. 100 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Perakande satışımız yoktur. Numune ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Yukarı