• Polipropilen Çuval

POLİPROPİLEN ÇUVAL

 • Polipropilen Çuval
  PP Çuval her türlü tarımsal ve endüstriyel kulllanım için uygundur. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. Polipropilen çuvala 4 renge kadar flekso baskı yapılır. Atkı çözgü renkli imalat yapılır. İstenilen tüm gramajlarda imalat yapılır. İstenildiği takdirde çuvallara UV stabilitazörü katılarak güneşe karşı dayanıklı hale getirilir. Çuvalın ağzına overlock dikiş yapılır.
 • Polipropilen Lamineli Çuval
  PP Dokuma çuvalının üzerine minimum 20g/m2 olmak üzere Polipropilen laminasyon yapılır. Laminsyon sayesinde su ve nem geçirmez. 4 renge kadar flekso baskı yapılır. İstenilen renkte laminasyon yapılabilir. Özellikle kömür ve çeşitli kimyasalların paketlenmesinde kullanılırlar.
 • Polipropilen Ventilli Çuval
  Lamineli çuvalların ağzına ventil yapılarak dolumdan sonra otomatik olarak kapanması sağlanır. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. Toz halinde kimyasallarda yaygınca kullanılır. Su ve nem geçirmez. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. 4 renge kadar flekso baskı yapılır.
 • Polietilen Torbalı PP Çuval
  Küçük partkiküllü kimyasal maddelerin ya da gübrenin sızmadan muhafaza edilmesini sağlar Polietilen PP çuvalın içersine geçirildikten sonra dilenirse ağız dikişi yapılacak sabitlenir. Su ve nem geçirmez. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. 4 renge kadar flekso baskı yapılır.
 • Block Bottom Çuval
  Block Bottom Çuval ya da Ad Star çuval olarak tabir edilen çuvallar genellikle çimento ve alçı sektöründe tercih edilirler. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. Palet üzerine konulduğunda düzgün istiflendiğinden ihracat yüklemelerinde sıkça kullanılırlar. Çuvalların ağzına istenirse PP Ventil ya da PE Ventil konularak malzemelerin dolumu kolaylaştırılır. 4 Renke kadar baskı yapılabilir. Çuvallar istenildiği takdirde uv stabilizatörü kullanmılarak güneşe karşı dayanıklıu hale getirilir.
Yukarı