• PP Dokuma Kumaş
 • Sulzer Kumaş
  Sulzer kumaş, Sulzer makinalarda dokunan tek yaprak polipropilen kumaşa verilen addır. BIG BAG imalarında sıkça kullanılır. 60cm ile 530cm arası istinel gramajlarda imalat yapılabilir Dilenirse 500cm e kadar PP laminasyon da yapılabilir Rulolar istenilen ölçülerde sarılabilir
 • Polipropilen Dokuma Kumaş
  Polipropilen çuval imalatında önce kumaş hortum olarak dokunur daha sonra konfeksyon yapılır. 100% Virgin polipropilenden son model Starlinger marka dokuma makineleriyle 30cm ile 200cm arası hortum dokuma yapılabilir. İstenildiği takdirde kumaşın tek tarafı kesilerek tek yaprak haline getirilebilir. Aynı zaman hortum kumaşları açık sarmak için her türlü makine ve aparat tesisimizde mevcuttur. 60cm ile 400cm arası tek yaprak sarılabilir ve dilenirse laminasyon yapılabilir. Polipropilen kumaş ruloları istenilen ölçüde sarılabilir.
 • Zirai Örtüler
  Polipropilen kumaşlar zirai amaçlarla da yaygınca kullanılırlar. Özellikle domates ve üzüm kurutma sektöründe tercih edilen bu kumaşlar içine atılan uv stabilizatörü sayesinde güneş altında dayanıklı kalırlar. Üzüm kurutma bezi ve domates kurutma bezi olarak adlandırılan bu kumaşların imalatı kendi bünyemizde gerçekleştirilmektedir.
 • PP Siyah Yer Örtüsü
  Piyasa malç ya da taban örtüsü de adlandırılan bu siyah polipropilen yer örtüsü genellikle çiçek yetiştirme alanlarında ya da fidanlıklarda kullanılır. Toprakta yabancı otların bitmesini engelleyen bu örtü güneş ışınlarına karşı yüksek mukavemete sahiptir. Kumaşın standart eni 420cm'dir, ruloların boyu da 100cm olarak sarılır. Tarım arazilerinde, çiçek yetiştirme alanlarında, fidanlıklarda ve seralarda kullanılan bu özel polipropilen yer örtüsünün ( taban örtüsü) üzerinde yeşil çizgiler bulunmaktadır. Bu çizgiler özellikle fidanlıklarda saksıların hizalanmasını sağlarlar.
Yukarı