• Ürünler
 • Polipropilen Çuval
  PP Çuval her türlü tarımsal ve endüstriyel kulllanım için uygundur. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. Polipropilen çuvala 4 renge kadar flekso baskı yapılır. Atkı çözgü renkli imalat yapılır. İstenilen tüm gramajlarda imalat yapılır. İstenildiği takdirde çuvallara UV stabilitazörü katılarak güneşe karşı dayanıklı hale getirilir. Çuvalın ağzına overlock dikiş yapılır.
 • Polipropilen Lamineli Çuval
  PP Dokuma çuvalının üzerine minimum 20g/m2 olmak üzere Polipropilen laminasyon yapılır. Laminsyon sayesinde su ve nem geçirmez. 4 renge kadar flekso baskı yapılır. İstenilen renkte laminasyon yapılabilir. Özellikle kömür ve çeşitli kimyasalların paketlenmesinde kullanılırlar.
 • Polipropilen Ventilli Çuval
  Lamineli çuvalların ağzına ventil yapılarak dolumdan sonra otomatik olarak kapanması sağlanır. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. Toz halinde kimyasallarda yaygınca kullanılır. Su ve nem geçirmez. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. 4 renge kadar flekso baskı yapılır.
 • Polietilen Torbalı PP Çuval
  Küçük partkiküllü kimyasal maddelerin ya da gübrenin sızmadan muhafaza edilmesini sağlar Polietilen PP çuvalın içersine geçirildikten sonra dilenirse ağız dikişi yapılacak sabitlenir. Su ve nem geçirmez. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. 4 renge kadar flekso baskı yapılır.
 • Block Bottom Çuval
  Block Bottom Çuval ya da Ad Star çuval olarak tabir edilen çuvallar genellikle çimento ve alçı sektöründe tercih edilirler. Kullanılan hammadde 100% Virgin polipropilendir. Palet üzerine konulduğunda düzgün istiflendiğinden ihracat yüklemelerinde sıkça kullanılırlar. Çuvalların ağzına istenirse PP Ventil ya da PE Ventil konularak malzemelerin dolumu kolaylaştırılır. 4 Renke kadar baskı yapılabilir. Çuvallar istenildiği takdirde uv stabilizatörü kullanmılarak güneşe karşı dayanıklıu hale getirilir.
 • Sulzer Kumaş
  Sulzer kumaş, Sulzer makinalarda dokunan tek yaprak polipropilen kumaşa verilen addır. BIG BAG imalarında sıkça kullanılır. 60cm ile 530cm arası istinel gramajlarda imalat yapılabilir Dilenirse 500cm e kadar PP laminasyon da yapılabilir Rulolar istenilen ölçülerde sarılabilir
 • Polipropilen Dokuma Kumaş
  Polipropilen çuval imalatında önce kumaş hortum olarak dokunur daha sonra konfeksyon yapılır. 100% Virgin polipropilenden son model Starlinger marka dokuma makineleriyle 30cm ile 200cm arası hortum dokuma yapılabilir. İstenildiği takdirde kumaşın tek tarafı kesilerek tek yaprak haline getirilebilir. Aynı zaman hortum kumaşları açık sarmak için her türlü makine ve aparat tesisimizde mevcuttur. 60cm ile 400cm arası tek yaprak sarılabilir ve dilenirse laminasyon yapılabilir. Polipropilen kumaş ruloları istenilen ölçüde sarılabilir.
 • Zirai Örtüler
  Polipropilen kumaşlar zirai amaçlarla da yaygınca kullanılırlar. Özellikle domates ve üzüm kurutma sektöründe tercih edilen bu kumaşlar içine atılan uv stabilizatörü sayesinde güneş altında dayanıklı kalırlar. Üzüm kurutma bezi ve domates kurutma bezi olarak adlandırılan bu kumaşların imalatı kendi bünyemizde gerçekleştirilmektedir.
 • PP Siyah Yer Örtüsü
  Piyasa malç ya da taban örtüsü de adlandırılan bu siyah polipropilen yer örtüsü genellikle çiçek yetiştirme alanlarında ya da fidanlıklarda kullanılır. Toprakta yabancı otların bitmesini engelleyen bu örtü güneş ışınlarına karşı yüksek mukavemete sahiptir. Kumaşın standart eni 420cm'dir, ruloların boyu da 100cm olarak sarılır. Tarım arazilerinde, çiçek yetiştirme alanlarında, fidanlıklarda ve seralarda kullanılan bu özel polipropilen yer örtüsünün ( taban örtüsü) üzerinde yeşil çizgiler bulunmaktadır. Bu çizgiler özellikle fidanlıklarda saksıların hizalanmasını sağlarlar.
 • File Çuval
  Leno file çuvallar genellikle tarımsal gıda mamüllerinin paketlenmesinde yaygınca kullanılırlar. Soğan, biber, kurutulmuş domates, maydonoz gibi mamüllerin istiflenmesinde file çuvallar kullanımı çok yaygındır. İstenilen renkte ve ebatlarda imalat yapmak mümkündür. Boğma ipli file çuval imalatı yapılır. Üstten tekrar dikilmesine gerek kalmayan, boğma ipinin çekilmesiyle kendinden kapanan file çuvallar son derece kullanışlıdır ve işçilikten tasarruf sağlar. (Numune için firmamıza başvurunuz)
 • Laminaks Metal Örtüsü
  Sıcak kesim ya da soğuk kesim sacların paketlenmesinde kullanılır. Malzemeyi sevkiyat sırasında oluşabilecek hasarlardan korur. 100 cm’den 300 cm’ e kadar imalat yapılır. Malzemenin içine katılan özel VCI kimyasalı sayesinde korozyona karşı tam koruma sağlanmış olur. Dilenirse renkli imalat yapılabilir ve firmanızın logosu laminasyonlu yüzeye basılır.
 • Kraft Kağıtlı Jüt Kumaş
  Çelik bobinlerinin ya da boy kesilmiş soğuk kesim sacların paketlenmesinde kullanılır. Malzemeyi korozyona karşı korur. 140 g/m2 den 200 g/m2 ye kadar istenilen gramajda imalat yapılır. Sarılacak sac malzemenin genişliğine göre 100cm’den 300 cm genişliğine kadar imalat yapılır. Özel imalat olan bu ambalaj 3 katmadan oluşmaktadır: •Kraft kağıt •Jüt kumaş •PP laminasyon Dilenirse renkli imalat da yapılabilir. Firmanızın logosu laminasyonlu yüzeye basılır.
 • Jüt Fındık Çuvalı
  Fındık sektöründe yoğunda kullanılan bu çuvalların stoklarımızda her daim mevcuttur. 50kg'lik ya da 80kg'lik olarak iki farklı boyu genelde tercih edilmektedir. Food Grade sertifikalı çuvallarımız gıda yönetmeliğine uygundur ve dilenirse sertifika ibraz edilebilir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat için bizimle temas edebilirsiniz.
 • Kanaviçe - Jüt Çuval
  10 oz ya da 7 oz kanaviçe kumaşlar dilediğiniz ölçülerde dikilir çuval haline getirilir. Müşterinin istediğine bağlı olarak baskı 3 renge kadar baskı yapılır. Kanaviçe kumaşlar 100% doğal olduğundan organik tarımda yaygınca tercih edilir.
 • Telis Bezi
  Firmamız telis bezinin ithalatını kendi bünyesinde yapmaktadır. İthal olan telis bezi kumaşı bir çok sektörde yaygın olarak kullanılırlar. En çok kullanıdığı sektör inşaat sektörüdür. Yeni dökülmüş betonun kürlenmesinde kullanılan bu malzeme su tutarak betonun güneşten zarar görmesini engeller. Firmamızda her zaman yüklü stok tutulmaktadır. Türkiye'nin her yerine dilediğiniz kadar telis bezini aynı gün sevk edebiliriz. Telis bezimizin kumaş eni: 101cm'dir Bir balya: 1829 metredir.
 • 10oz Kanaviçe - Jüt Kumaş
  Kanaviçe kumaş ya da Jüt kumaş olarak adlandırılan bu kumaşlar Hindistan ya Bangladeş'te yetişen jüt bitkisinin dokunmasıyla elde edilir. Tamamen doğaldır. Firmamız kanaviçe kumaş ithalatını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. 10oz kanaviçe kumaşlar stoklarımızda her zaman mevcuttur. Bu kumaş tekstil sektöründe oldukça yaygın kullanılırlar. Aynı zamanda 10oz kanaviçe kumaşlar istenilen ölçülerde dikilerek çuval imal edilir. Kullanım amacı son derece yaygın olan bu kumaşların stoku her zaman Istanbul depomuzda mevcuttur. Perakende satışımız yoktur.
 • Rootball Örtüsü
  Rootball örtüsü ya da rootball jüt kumaş bitkilerin köklerini sarmakta kullanılır. Fidecilikte yüksek miktarda kullanılan bu kumaş 100% doğan olduğundan bir süre sonra toprakta kendi kendie çözünür. Rootball jüt ya da söküm bezi olarak da adlandırılır.
 • 7oz Kanaviçe -Jüt Kumaş
  Kanaviçe kumaş ya da Jüt kumaş olarak adlandırılan bu kumaşlar Hindistan ya Bangladeş'te yetişen jüt bitkisinin dokunmasıyla elde edilir. Tamamen doğaldır. Firmamız kanaviçe kumaş ithalatını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. 7oz kanaviçe kumaşlar stoklarımızda her zaman mevcuttur. Bu kumaş genellikle inşaat sektöründe kullanılır. Perakende satışımız yoktur.
 • Jüt toprak tutucu - Erozyon önleyici file
  100% Doğal olan jüt fileler erozyon riski olan yamaçlarda toprağın kaymamasını sağlarlar. Aşırı rüzgar alan ya da yağmur alan yamaçlarda toprak kayması riski vardır. Jüt erozyon önleyici filelerin uygulanması sayesinde toprak tutularak bu risk azaltılır. Üzerine tohumlama yapılarak bitkilerin köklenmesine kadar geçen sürede toprak erozyonunu önlemek amacıyla kullanılır. Doğal liflerden yapıldığından toprakta kendi kendine çözülür. Jüt toprak tutucu 500g/m2 olmaktadır ve filenin standart genişliği 122cm'dir.
 • Dekoratif Jüt Kumaş
  Dekoratif jüt kumaşlar genellikle promosyon sektöründe farklı amaçlarla kullanılmaktadırlar. Ev tekstilinde yaygınca kullanılan bu kumaşlar, promosyon amaçlı yapılan kese, çanta, taşıma torbaları imalatında da kullanılırlar. Dilenirse çanta sektörü için üstüne polietilen laminasyon yapılabilir. Dokuma tipi ve kumaş dokusu olarak piyasadaki standart jüt kumaşlardan oldukça farklıdırlar. Üst kalite bu jüt kumaşların eni 130cm'dir. 100 metrelik toplar halinde satılmaktadır. Perakande satışımız yoktur. Numune ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Jüt toprak tutucu - Erozyon önleyici file
  100% Doğal olan jüt fileler erozyon riski olan yamaçlarda toprağın kaymamasını sağlarlar. Aşırı rüzgar alan ya da yağmur alan yamaçlarda toprak kayması riski vardır. Jüt erozyon önleyici filelerin uygulanması sayesinde toprak tutularak bu risk azaltılır. Üzerine tohumlama yapılarak bitkilerin köklenmesine kadar geçen sürede toprak erozyonunu önlemek amacıyla kullanılır. Doğal liflerden yapıldığından toprakta kendi kendine çözülür. Jüt toprak tutucu 500g/m2 olmaktadır ve filenin standart genişliği 122cm'dir.
 • Doğal Erozyon Örtüsü 400g/m2
  Hindistan cevizi liflerinden üretlien doğal erozyon örtülerinin teknik ismi Coir geotekstil olarak geçer. 100% doğal liflerden üretildiğinden toprakta çözünme özelliğine sahiptir. Şevlere ve yamaçlara uygulanarak toprağın kaymamasını sağlar. Filizlenme sağlanana kadar toprağı tutarak erozyon kontrolü sağlar. Genellikle hyroseeding methodu ile meraber kullanılır. Önce erozyon örtüsü şeve uygulanır daha sonra üzerine püskürtme methodu tohumlar püskürtülür. Hindistan cevizi lifinden yapılmıs erozyon örtüleri yüksek mukavemetlidir ve 3 ile 5 sene arası toprakta çözünme süresine sahiptir. Kumaş genişliği 2 metre olup 25 metrelik rulolar halinde sevk edilir.
 • Doğal Erozyon Örtüsü 700g/m2
  Hindistan cevizi liflerinden üretlien doğal erozyon örtülerinin teknik ismi Coir geotekstil olarak geçer. 100% doğal liflerden üretildiğinden toprakta çözünme özelliğine sahiptir. Şevlere ve yamaçlara uygulanarak toprağın kaymamasını sağlar. Filizlenme sağlanana kadar toprağı tutarak erozyon kontrolü sağlar. Genellikle hyroseeding methodu ile meraber kullanılır. Önce erozyon örtüsü şeve uygulanır daha sonra üzerine püskürtme methodu tohumlar püskürtülür. Hindistan cevizi lifinden yapılmıs erozyon örtüleri yüksek mukavemetlidir ve 3 ile 5 sene arası toprakta çözünme süresine sahiptir. Kumaş genişliği 2 metre olup 25 metrelik rulolar halinde sevk edilir.
 • Doğal Erozyon Örtüsü 900g/m2
  Hindistan cevizi liflerinden üretlien doğal erozyon örtülerinin teknik ismi Coir geotekstil olarak geçer. 100% doğal liflerden üretildiğinden toprakta çözünme özelliğine sahiptir. Şevlere ve yamaçlara uygulanarak toprağın kaymamasını sağlar. Filizlenme sağlanana kadar toprağı tutarak erozyon kontrolü sağlar. Genellikle hyroseeding methodu ile meraber kullanılır. Önce erozyon örtüsü şeve uygulanır daha sonra üzerine püskürtme methodu tohumlar püskürtülür. Hindistan cevizi lifinden yapılmıs erozyon örtüleri yüksek mukavemetlidir ve 3 ile 5 sene arası toprakta çözünme süresine sahiptir. Kumaş genişliği 2 metre olup 25 metrelik rulolar halinde sevk edilir.
 • 40% Gölgelik File
  Gölgelendirme fileleri raşel dokuma makinelerinde dokunan yüksek yoğunluklu polietilen'den üretilen ürünlerdir. 40% Gölgelendirme dereceli gölgelik fileler genellikle fidanların gölgelendirilmesinde kullanılırlar. Gölgelendirme filesinin 4 metre ile 8 metre arasında genişlikte imalatı yapılır ve standart çalışan renk koyu yeşildir. Topların uzunluğu standart 100metredir. İstanbul içi ücretsiz sevkiyatımız vardır.
 • %70 Gölgelik File
  Gölgelendirme fileleri raşel dokuma makinelerinde dokunan yüksek yoğunluklu polietilen'den üretilen ürünlerdir. 70% Gölgelendirme dereceli gölgelik fileler genellikle inşaat koru tülü olarak geçerler ve şantiyelerin kapatılmasında kullanılırlar. İnşaat tülünün standart genişliği 4 metredir ve top uzunluğu 100metredir. Açık yeşil ve koyu yeşik stoklarımızda her zaman mevcuttur. İstanbul içi ücretsiz sevkiyatımız vardır.
 • %95 Gölgelik File
  Gölgelendirme fileleri raşel dokuma makinelerinde dokunan yüksek yoğunluklu polietilen'den üretilen ürünlerdir. 95% Gölgelendirme dereceli gölgelik fileler genellikle inşaat koru tülü olarak geçerler ve şantiyelerin kapatılmasında kullanılırlar. İnşaat tülünün standart genişliği 4 metredir ve top uzunluğu 100metredir. Açık yeşil,koyu yeşil ve krem rengi stoklarımızda her zaman mevcuttur. İstanbul içi ücretsiz sevkiyatımız vardır.
 • Branda
  Branda kumşaları yüksek yoğunluklu polietilenden dokunurlar. Daha sonra iki yüzeyine polietilen lamisyon uygulanır. 140g/m2 ve 160g/m2 seçenekleri ile beyaz ve mavi renk brandalar stoklarımızda genelde mevcuttur. 8 metreye kadar imalatımız vardır. Toplar istenilen ölçülerde sarılabilir. Kenarlarına çelik kuşgözü uygulaması yapılır. Perakende satışımız yoktur.
Yukarı